Jsem jako medvěd.

22. ledna 2015 v 10:32 | Černá Liška |  Zápisník
Jupí, po delší době sedím u PC a mám náladu na nějaký článek :)
Vždycky v zimě si uvědomím, že jsem vlastně skoro jako medvěd. Nejradši bych přes zimu někam zalezla a vylezla až na jaře. Teď zrovna zažívám největší zimní "krizi".
Na jaře, v létě a ještě začátkem podzimu jsem plná energie a optimismu. Trávím čas venku, chodím běhat se psem, beru ven foťák... Prostě celkově si užívám každé chvilky. A ještě jedna podstatná věc je, že v období jara a léta zdravě jím a mám tak o 3 kg méně než v zimě.

Ale. Pak přijde říjen, listopad a u mně nastane zvrat. Začínám víc času trávit doma, nechce se mi nic dělat a v mozku mám jakousi mlhu. Jediné co dokážu je koukat na filmy, pít čaj a cpát se jídlem :D Ani učení mi moc nejde. Navíc je mi pořád hrozná zima a proto se mi nechce ani ven. Jenže jak je známo, pohyb na čerstvém vzduchu dodává energii a tím pádem je to tak trochu začarovaný kruh.
Jsem prostě jako medvěd, bylo by pro mě nejlepší, kdybych mohla celou zimu prospat a znovu začít žít až na jaře.
Teď každý den odpočítávám dny do konce ledna a pak do konce února. Březen už bude o něco lepší :) V březnu je už přece jen o něco tepleji, dny jsou delší a já začnu s jarní detoxikací organismu, na což se nesmírně těším. Taky se těším na čerstvé zásoby ovoce a zeleniny :)
Tento článek je krátký a tak trochu o ničem, ale dneska trochu pospíchám, tak snad mi to odpustíte O:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zanech po sobě stopu :)

- KLIK -

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Černá Liška | 2016