Shrnutí uplynulého roku.

28. prosince 2015 v 9:44 | Černá Liška |  Zápisník
Po roce se opět hlásím ke slovu.

Na žádném blogu nejsem schopná vydržet souvislou dobu, ale teď mám chuť si zase pár věcí sepsat, a tohle je můj jediný blog který nemá konkrétní zaměření.

Jedním z mých posledních psaných článků byly jakési "předsevzetí" do roku 2015. Tak mě npadlo, že sepíšu, co se splnilo, změnilo a co bude dál.

Můžu říct, že rok 2015 pro mě byl po dlouhé sérii let strávených v depkách jedním z nejlepších. Z hlediska osobního růstu jsem se posunula na úplně novou úroveň. Poznala jsem obrovskou sílu myšlenek a postupně začala brát věci jinak. Přestala jsem litovat sama sebe, nastavila si cíle a plány, za kterýma si postupně jdu a netrápím se tím, co momentálně nemám. Jasně, že pořád mívám špatné nálady, ale už je to spíš v rámci normálnosti, neřežu si kvůli tomu žíly a jsem se sebou naprosto v pohodě.
Pochopila jsem, že můžu mít co chci, když opradu CHCI. Už nemám sny, mám PLÁNY. A to je rozdíl. Když jsem měla sny o mé ideální realitě, zase jsem na všechno nahlížela pesimisticky, protože jsem si myslela, že takové sny nemají žádnou reálnou šanci na vyplnění. Jenže jsem zjistila, že můžu mít to co chci, stačí se na to dobře naprogramovat a směřovat k tomu svoje myšlenky. Možná to zní jako blábol, ale v tomto roce se mi to osvědčilo tolikrát, že jsem o pravdě naprosto přesvědčená. :)
Začala jsem si dávat v průběhu roku malé cíle a splnila si je, zároveň mám další plán, který se uskuteční už příští rok. A tím je konečně stěhovaní, na které se těším už tolik let.


Minulý rok jsem psala o tom, že si chci pořídit nového psa. A teď ho mám :) Zvládla jsem si najít brigádu a půl roku pracovat, abych měla dostatek peněz. Díky jednomu návodu, jak správně platit penězi tak, aby se vám jejich hodnota vracela zpátky, jsem letos neměla snad poprvé v životě nouzi. Ne že by se ze mě stal boháč, ale mohla jsem si toho dovolit o dost víc, než jindy a to byl základ úspěchu.

Konečně jsem si také přestala barvit vlasy, tak jak jsem si přála a teď už je to víc než rok od posledního barvení. Před pár dny jsem si odstřihla asi tak 15 cm, teď mám hodně krátké mikádo a na hlavě už jen svou přírodní barvu pochcané slámy :D Teď se konečně můžu začít soustředit na hennování, pořádné starání se o vlasy a hlavně dorůstání.

Naučila jsem se mít se o trochu víc ráda, ikdyž s tímhle ještě pořád hodně bojuju. Ještě jsem nezvládla odnaučit se to pitomé kousání nehtů, ikdyž mám pocit, že přece jen o zlomek jsem se zlepšila. Ale můj jediný a pořád stejně velký problém je jídlo. V tomhle se zatím pořád ještě nedokážu ovládat. Buď přes den sním tak 400kcal a nedělá mi to problém, jsem prostě vychrtlina, nebo pak následuje druhý extrém, že sežeru na co přijdu a mám z toho pak problémy. Vím že když chci, dokážu se ovládat, ale pak vždycky přijde období, kdy to nezvládám. Přežírací období mám zrovna teď, tak doufám, že mi sepsání mého problému trochu uleví a pomůže mi s ním něco dělat. Vím jak na sebe, takže stačí jen chtít.

A co v roce 2016?
Předsevzetí si už nedávám, protože mám cíle, které se plní během roku :) Budu se věnovat mému štěňátku, nadále budu střídavě chodit na brigádu, pokud se mi bude chtít, budu u koní. ALE. Jediné co musím. Je nesrat na školu a opravdu se tomu věnovat i za cenu, že mi je všechno jedno a nechce se mi. Protože mě konečně čeká maturita a já jí musím zvládnout, to je má jediná podmínka. A pak konečně začne úplně nová kapitola života :)

Všem vám přeji v nadcházejícím roce 2016 jen to nejkrásnější :) Mějte se hezky :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Černá Liška | 2016