30 day blogging challenge 5. | Your proudest moment

5. ledna 2016 v 18:39 | Černá Liška |  Zápisník
Každý den, když píšu nový článek do blogové výzvy, tak vidím, jak to utíká :D
Dneska jsme u pátého dne. Snad nebude vadit, když dnešní článek bude krátký, protože za prvé - nestíhám a za druhé - nemám k němu moc co napsat. :D
Jinak mám v rozepsaných spoustu článků, které mám v přípravě, ale teď když dělám výzvu, se mi je nechce vydávat, takže většina z nich se tu asi objeví až příští měsíc. Aspoň mám zásobu článků na dlouhou dobu dopředu :)

5. "Your proudest moment" / Tvůj nejpyšnější moment

Můj nejpyšnější moment, neboli chvíle, okamžik, na který jsem nejvíc hrdá.
Upřímně hodně jsem váhala, co vlastně do tohohle článku napsat, protože za můj život jsem nedokázala nic úžasně převratného, kdy bych na sebe byla opravdu hrdá. Jasně že když jsem zvládla nějaký úkol, nebo jsem dostala dobrou známku ve škole, tak mě to potěšilo, ale o tomhle rozhodně článek nebude a nikoho by to nezajímalo. :D
Můj celý život se točí kolem zvířat a hlavně kolem mých psů, takže je jasné, že ty nejpyšnější chvíle budou patřit právě jim :)
Možná je to trochu povrchní a ani nevím, jestli se to dá nazvat hrdost, spíš radost, ale chápete ne?
Na svého borderáka jsem byla pyšná, kdykoliv se skvěle předvedl ve výstavním kruhu a získal nějaké ocenění. Když to byl ještě mlaďoch, jezdili jsme po výstavách hodně a později se mi úspěšně povedlo ho uchovnit.


Taky bylo super, když jsme spolu závodili ve sportovní kynologii a agility. Hrdá jsem na něj byla vždycky, když se nám podařilo doběhnout čistě, získat první místo nebo úspěšně složit zkoušku.Ve sportovní kynologii jsem závodila i s mým labradorem, který minulý rok ve svých 14ti letech navždy odešel, nikdy na něj nezapomenu! Byl to můj první pes a skvělý učitel pro všechno.
Další moment, kdy jsem pocítila hrdost byl, když jsem si z útulku vzala fenku Mayu. Začali jsme spolu jezdit na voříškiády, kde se nám několikrát podařilo vyhrát absolutního vítěze z velkých konkurencí.

A ještě jeden "den", na kteroý jsem hrdá. Duben 2013, kdy jsem se stala vegankou :)

Dám sem ještě pár fotek vystihující různé momenty a tím bych asi článek ukončila. Proč už s mýma hafanama nezávodím, se dozvíte někdy jindy, v samostatném článku, který plánuju :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 20:01 | Reagovat

Tak to je opravdu výhra :)
Já jsem taky pyšná na to, že jsem se stala vegankou, ale přesný den si nepamatuji :D Bylo to jaro 2014, kdy mi konečně bylo 15 a já konečně přemluvila rodiče že nebudu jíst ani tu rybu o víkendu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Černá Liška | 2016